Segmentinis masažas. Hakim masažas

Segmentinis masažas

Masažas atpalaiduoja įsitempusius nugaros ir pečių raumenis, mažina skausmą, padeda nurimti, pamiršti kasdienius rūpesčius.
Gerina kraujo ir medžiagų apykaitą, mažina skausmą ir raumenų įtempimą, ramina ir ilgam atstato jėgas.
Segmentinis masažas remiasi žmogaus vidaus organų ir funkcinių sistemų sąsaja. Atliekant segmentinį masažą, stimuliuojamos priestuburinės nugaros sritys, iš kurių išeina nervinės šaknelės, duodančios atšakas į odą ir vidaus organus. Masažo metu (dirginant išoriškai), refleksiškai veikiami vidaus organai. Priklausomai nuo masažuojamos žmogaus organizmo vietos, stimuliuojamas atitinkamas vidaus organas.
Segmentinį masažą rekomenduojama atlikti 2 kartus per savaitę.


viso kūno 60 min. – 49€
nugaros ir pečių 30 min. - 33€
nugaros ir juosmens 30 min. – 33€

 

Hakim masažas

 Lietimas – tai maitinimas mūsų kūnui

Lietimas yra būtinas žmogaus kūnui, nes jis atveria mus mūsų žmogiškajai prigimčiai, kitais žodžiais tariant, atveria mus fizinio kūno pajautimui. Be prisilietimų yra neįmanoma suvokti savo kūno materialumą.  Tai yra tai, kas neša jį į šviesą, tai įgalina mūsų esybę įsisąmoninti materiją. Kūnas yra sukurtas prisilietimams. Štai kodėl mes galime sakyti, kad prisilietimas suteikia gyvenimą, nes kūnas vystosi  ir skleidžiasi  prisilietimų dėka.

Tai holistinis energetinis nugaros masažas, daugiau kaip tūkstantmetį praktikuojamas Hakim Dervišų brolijos gyduolių (Artimuosiuose Rytuose). Hakim masažas – tai labai sena technika ir tai, kad pavyko ją išsaugoti iki šių dienų, yra pati tikriausia dovana šiuolaikiniam žmogui.

Fizinė ir emocinė žmogaus sveikata nemažai priklauso nuo stuburo būsenos. Per nervų šakneles nugaros smegenys yra tiesiogiai susijusios su visais mūsų kūno organais ir jei šiame ryšyje yra pažeidimas, dažnai kyla problemos fiziniame lygyje ir neretai netgi psichiniame, atsiranda disbalansas, energija nustoja tinkamu būdu tekėti, kas sukelia įvairius negalavimus ir ligas.
 
Hakim nugaros masažas regeneruoja tarpslankstelinius diskus ir švelniai patempia stuburą, tuo pat metu balansuodamas psichiką. Ritmiškas judesių kartojimas, tiksliai apibrėžta tvarka kaitaliojant tempimą, spaudimą ir lengvą prisilietimą, įveda kūną į rezonansą su natūraliais ritmais - kas pagyvina energijos cirkuliaciją, atgaivina tarpslankstelinius diskus, išsklaido raumenų įtampas, koreguoja stuburo mikropasislinkimus, atpalaiduoja spazmus bei suaktyvina toksinų šalinimo iš kūno mechanizmus. Šio masažo poveikis išilgai stuburo esantiems nervams ir jų šaknelėms padeda atstatyti pažeistą ryšį ir atkurti teisingą energijos tekėjimą tarp nugaros smegenų ir žmogaus kūno organų. Kai šis ryšys yra harmoningas, žmogus jaučiasi gerai, jis yra sveikas ir džiaugsmingas, nes išnyksta įtampos ir su tuo susiję skausmai, stuburo slanksteliai atsistato į teisingą padėtį natūraliu būdu.
 
Hakim masažas gali padėti esant įvairioms ligoms, jį reguliariai praktikuojant atsiranda žymus palengvėjimas arba simptomai visiškai išnyksta. Efektyviai padeda spręsti skoliozės problemas.
Taip pat šis masažas leidžia labai giliai atsipalaiduoti, subalansuoja pusiausvyrą tarp emocijų ir minčių. Žmogus patiria džiaugsmą ir ramybę, užmirštą giluminį pasitikėjimo savimi jausmą, harmoniją su savimi ir aplinka.  Masažas įtakoja mūsų kūno išminties suaktyvinimą ir labai greitai žmogus gali išmokti pajusti ir atpažinti tikruosius savo kūno poreikius. Stiprus ir švelnus tuo pačiu metu, šis masažas gali būti naudojamas tiek terapiniam gydymui, tiek atsipalaidavimui ir savijautos pagerinimui.
 
Šio subtilaus masažo privalumas yra tai, kad žmogui nėra būtina atlikti visą masažų kursą. Jis atliekamas kartą per savaitę ir to užtenka, kad palaikytume savo organizmą geroje būklėje. Net vienas masažo seansas duoda rezultatą, bet jei laikytis reguliaraus ritmo, tai efektas yra kur kas geresnis.


viso kūno 60 min. – 49€
nugaros, pečių ir juosmens 30 min. - 33€