LIEKNINANTYS ANTICELIULITINIAI MASAŽAI

 ANTICELIULITINĖ PROCEDŪRA 

 Kūno šveitimas, naudijant energizuojantį pilingą, sustiprina drėmės sulaikymo savybes: atnaujina ir išlygina odą. Citrinžolių aliejus sustiprina jaungiamąjį audinį ir gerina odos regeneraciją, padeda kovoti su celiulitu. Citrinų rūgštis šviesina odą, o salicilio rūgštis veikia kaip eksfoliatorius.

 Liekninantis serumas veikia profilaktiškai celiulito atžvilgiu ir šalina jo požymius. Pagrindiniai ingredientai: Forskolinas – veiksminga augalinė medžiaga, kuri skatina riebalų sumažėjimą ir yra 50 kartų galingesnė už kofeiną. Ji skatina riebalų skilimą (lipolizę), t.y. natūralų riebalų pasišalinimo iš riebalų ląstelių procesą. Dėl to gerokai sparčiau nyksta riebalai, mažiau įtempiamos riebalų ląstelės. Bromelainas – fermentas, išgaunamas iš ananasų šerdies ir minkštimo. Jis ne tik restruktūrizuoja ir stiprina jungiamąjį audinį, bet ir suteikia priešuždegiminį bei toksinus šalinantį poveikį.                                                                                         

Anticeliulitinio masažo  metu pagerinamas kraujo tekėjimas venomis, gerinamas ląstelių aprūpinimas deguonimi, skaidomi riebalai. Oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama. Naudojami stipresni masažo judesiai, kurie padeda sustiprinti odos audinių tonusą, pagerina kraujo ir deguonies aprūpinimą ląsteles. Jų sienelės tampa stipresnės ir elastingesnės.

 Stangrinantis anticeliulitinis kremas.  Jo sudėtyje esantis kofeinas turi „liekninančiųjų“ savybių: stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir odos regeneraciją, veiksmingai kovoja su nuovargiu požymiais: oda tampa gaivi ir spindinti, kremas mažina patinimą. Forskolinas turi stiprų lipolitinį poveikį, Bosvelija ir Piruviko rūgštis drenuoja ir tonizuoja.


Kaina:
Šlaunų, sėdmenų, pilvo ir rankų 60min.  49€

Šlaunų, sėdmenų ir pilvo 60min. 49€

 

STANGRINANTI PROCEDŪRA 

Tai speciali procedūra, skirta silueto tonuso pagerinimui. Odos stanginimui ir formų susigrąžinimui.

Kūno šveitimas, naudijant energizuojantį pilingą, sustiprina drėmės sulaikymo savybes: atnaujina ir išlygina odą. Citrinžolių aliejus sustiprina jaungiamąjį audinį ir gerina odos regeneraciją, padeda kovoti su celiulitu. Citrinų rūgštis šviesina odą, o salicilio rūgštis veikia kaip eksfoliatorius.

Stangrinančio serumo pagrindinis indgredientas yra afrikietiškos Kigelijos ekstraktas.Jis skatina odos regeneraciją, padidina metabolizmą, išlaiko drėgmę net 10 000 kartų geriau nei kitose kosmetiniuose preparatuose įprasti ingredientai.  Šis serumas tonizuoja, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, stangrina, mažina strijas ir celiulitą.
   
Stangrinančio masažo metu pagerinamas kraujo tekėjimas venomis, gerinamas ląstelių aprūpinimas deguonimi, skaidomi riebalai. Oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama. Naudojami stipresni masažo judesiai, kurie padeda sustiprinti odos audinių tonusą, pagerina kraujo ir deguonies aprūpinimą ląsteles. Jų sienelės tampa stipresnės ir elastingesnės.

Stangrinantis tonizuojantis kremas.  Kai sulėtėja epidermio ląstelių veikla, elastiniai audiniai praranda stangrumą, išryškėja tonuso praradimas. Šis kremas gerina kalogeno ir elastano gamybą. Skatina ląstelių augimą. Taip stimuliuojamas ląstelių aktyvumas, epidermis „pabrinksta“. Rezultatas: silueto tonuso pagerinimas, oda tampa stangresnė, atsinaujina formos. Natrio DNR regeneruoja, tonizuoja ir stangrina odą.


 

Kaina:

Šlaunų, sėdmenų, pilvo ir rankų 60min. 49€

Šlaunų, sėdmenų ir pilvo 60min.  49€

 

ANTICELIULITINIS MASAŽAS PROBLEMINĖMS VIETOMS

Anticeliulitinis masažas - skirtas odos ir kūno priežiūrai. Gydo ir modeliuoja kūno linijas, tonizuoja ir padeda odai išlaikyti optimalų stangrumą bei tonusą. Masažas atliekamas rankomis naudojant gilius masažo judesius, kurie padeda skaidyti riebalines sankaupas, atstato odos elastingumą ir stangrumą, tonizuoja raumenis. Masažo metu naudajami natūralūs šalto spaudimo aliejai.

Kainos:
kojų ir sėdmenų 40 min. - 40 €
pilvo ir šlaunų 30 min. -33 €

PROCEDŪROS NEREKOMENDUOJAMOS ESANT:

venų arba arterijų uždegimams, trombozei, varikoziniam venų išsiplėtimui, periferinių kraujagyslių aterosklerozei

hipertoninėms ir hipotoninėms krizėms

esant aukštai temperatūrai, ūmiam uždegimui

nėštumui, mėnesinių metu

įvairioms odos, nagų, plaukuotosios dalies grybelinėms, infekcinėms ar nežinomos kilmės ligoms; pūlingiems procesams (nepriklausomai nuo jų lokalizacijos)

limfinių liaukų, limfagyslių uždegimams

alergijai, esant hemoraginiams ar kitiems išbėrimams

onkologinėms ligoms

aktyviai tuberkuliozės formai

kraujo arba širdies nepakankamumui

 

pilvo ertmės organų ligoms