Taškiniai masažai

Refleksinis (taškinis) pėdų masažas -  tai trumpa ir efektyvi priemonė atsipalaiduoti, pailsinti, pavargusias kojas.
Masažas atpalaiduoja pavargusias pėdas, pagerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, mažina patinimą, skausmą, sustiprina sąnarių paslankumą galūnėse, padeda sumažinti stresą.

Stiprina imunitetą, atstatyti organizmo savireguliavimo procesus. Šalina įvairios kilmės skausmuą (raumenų mėšlungis, galvos skausmas, skrandžio problemos ir kt.).Naikina periferinės nervų sistemos sutrikimus. Gerina organizmo tonusą. Taip pat gerina atimtį, dėmėsį, ištvermą. Padeda susitvarkyti su nemiga, nerimu. Lengvina depresijos sukeltus nepatogumus.
Taškinis masažas atliekamas rankoms arba pėdoms, pirštais arba tam skirtais prietaisais, stipriai stimuliuojan atitinkamus taškus.

Kainos:
pėdų 30 min. - 25 €
plaštakų 30min. -  20 €
plaštakų ir pėdų su aliejumi 60 min. - 45 €
Stimuliuojantis kojų: 30min. - 25 €

 

Tailandietiškas pėdų ir plaštakų masažas

Tailando pėdų masažas, dar kitaip vadinamas refleksoterapija. Tai senovės gydymo menas, kuris remiasi mokymu, jog visi vidaus organai yra sujungti energiniais kanalais su tam tikrais taškais Jūsų pėdose. Jei kuri nors Jūsų kūno dalis negaluoja, vadinasi, kanalais ar meridianais energija srovena vangiai ar net yra užblokuota. Taigi pėdos yra Jūsų vidaus pasaulio veidrodis. Dėl sutrikusios energijos apytakos tam tikrose pėdų vietose kaupiasi nuosėdos. Masažuojant šiuos taškus, nuosėdos išnyksta ir energijos tėkmė vėl atkuriama.

  • Pašalina įtampą ir stresą;
  • Pagerina kraujo apytaką organizme;
  • Normalizuoja vidaus organų funkcijas;
  • Atkuria fizinę ir dvasinę harmoniją.

Kaina:

60 min. 45 €

Galvos masažas – Nušvitimas

Tai senų tradicijų masažas, kilęs iš Indijos kaimų. Mamos glostydavo ir šukuodavo dukrų plaukus, kad jie geriau augtų ir būtų sveikesni, o mergaitės – ramios ir švelnios.

Masažuojama galva, sprandas ir pečių zona. Tai greitas, paprastas ir veiksmingas būdas atsipalaiduoti, pasikrauti naujų jėgų. Vienas didžiausių privalumų yra tas, jog šis masažas gali būti atliekamas praktiškai bet kur, jam nereikia jokių ypatingų sąlygų, pakanka kėdės. Jums nereiks nusirengti, nebus naudojami ir jokie aliejai (nebent pats to pageidautumėte).

Galvos masažo metu derinamos įvairios masažų technikos, masažuojamas sprandas, pečiai, rankos, kaklas, ir viršugalvis. Masažo metu atpalaiduojama šiose zonose susikaupusi įtampa ir atkuriama energijos pusiausvyra. Šis masažas labai naudingas žmonėms, kenčiantiems nuo streso, nemigos bei malšina galvos skausmus, migreną, taip pat suaktyvina plaukų augimą. Tai leis Jums pasijusti jaunu, gyvibingu, gražiu ir sveiku.

Masažas skirtas visiems, o ypač jis naudingas daug dirbantiems, keliaujantiems, vairuojantiems: tiems, kam reikia atpalaiduoti raumenis, išlaikyti dėmesį.

  • Išvaduoja nuo įtampos ir sąstingio;
  • Stimuliuoja galvos nervinių ląstelių darbą;
  • Malšina galvos skausmą;
  • Skatina kraujo apytaką galvoje;
  • Atpalaiduoja ir suteikia naujų jėgų.       

Po masažo žmogus akivaizdžiai pasikeičia: akys ir oda švyti, laikysena tampa grakštesnė, atsiranda daugiau energijos ir pasitikėjimo savimi.

Kaina:

25min.  25€