ATPALAIDUOJANTYS MASAŽAI

Darbą atnaujiname 05.18. Laukiame sugrįžtant   

Dėl šalyje esamos padėties ir skelbiamo KARANTINO (Covid -19) salonas nedirbs nuo Kovo 16d iki karantino pabaigos.

Visų Jūsų turimų dovanų, kuponų galiojimai pratęsiami iki 2020 12 31  

Kūno SPA " Pavasaris " 25 eur (vietoj 45eu)

60 min trukmės grožio procedūra su viso kūno šveitimu ir atpalaiduojančiu karštu aliejumi atliekamu  masažu.

 ATPALAIDUOJANTIS  MASAŽAS

Atpalaiduojantis masažas skirtas tiems, kas ieško ypatingos ramybės ir poilsio. Šio masažo metu pasiekiama gili ramybė. Pailsi, atsipalaiduoja ir stiprėja visas organizmas, mažėja stresas, įtampa, gerėja nuotaika ir darbingumas, sumažėja galvos ir raumenų skausmas, gerėja rankų ir šąlančių kojų kraujotaka. Masažas atliekamas tik su natūraliais (nerafinuotais) 100% argano, dygiminų, kedro ar  k.t. aliejais.

Kainos:

viso kūno su ajurvediniu balzamu 60min. -  47 Eur / 90min. -  65 Eur
viso kūno 60 min. – 45 Eur / 90 min. –  60 Eur
nugaros ir pečių 30min. –  25 Eur

TONIZUOJANTIS MASAŽAS

Su gausiu kiekiu aliejaus masažuojami viso kūno raumenys, akcentuojant pečių lanką, todėl greičiau atsigaunama po didelio fizinio krūvio. Atliekamas tik su natūraliais (nerafinuotais) 100% argano, dygiminų, kedro ar  k.t. aliejais.Po masažo mažėja nugaros skausmai, sutepami sąnariai, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai. Padidėja raumenų tonusas.

Kaina:
viso kūno 50 min. -  45 Eur

ANTISTRESINIS / RELAKSACINIS MASAŽAS

Ši technika skirta darbui su emocinio -psichologinio pobūdžio stresu ir jo padariniais, t.y. chronišku nuovargiu, apatija, miego sutrikimais, nervingumu. Masažas stiprina organizmo imuninę sistemą, atsiranda atsparumas stresui, stimuliuojami smegenų centrai, išlaisvinami endorfinai (laimės hormonai) , turintys antistresinį poveikį. Tai atgaiva kūnui ir sielai. Šis masažas tinka esant raumenų įtampai, psichologiniam nuovargiui. Naudojami natūralūs augaliniai aliejai, turintys raminantį poveikį. Toks masažas atpalaiduoja, palengvina arba visai pašalina kasdieninio gyvenimo sukeltą nuovargį ar įtampą. Šį masažą rekomenduojame vakare, po darbo dienos.

Atpalaiduojantis masažas tinka visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos. Šis masažas ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį. Relaksacinis masažas suteikia stiprinantį sveikatą ir sukeliantį atsipalaidavimą efektą. Relakscijos metu vyksta fiziologinių procesų stabdymas centrinėje nervų sistemoje, dėka kurių pasiekiama būsena artima sveikam miegui. Tai teigiamai veikia fizinę ir psichinę žmogaus sveikatą, vyksta viso organizmo sveikimas ir jaunėjimas. Šis masažas atpalaiduoja raumenis, malšina stresą, sumažina širdies ritmą bei kraujo spaudimą, didina kraujo apykaitą.


Masažo negalima daryti esant:

  • pakilusiai kūno temperatūrai, ūmiems uždegimams
  • pūliniams kūno paviršiuje, odos bėrimams, daugybinėms karpoms
  • polinkiui į kraujosruvas (mėlynės)
  • moterims menstruacijų, nėštumo metu

Kaina:

60min.  45 Eur

AROMATERAPINIS MASAŽAS

Jau nuo seno yra žinoma, kad eterinių aliejų, išgautų iš augalų, panaudojimas aromaterapijoje sužadina  pojūčius ir paveikia ne tik emocinę, bet ir fizinę kūno būseną. Masažas apjungia lytėjimo ir kvapo jutimus, eteriniams aliejams įsigeriant į kūną per odą, taip pat įkvepiant juos masažo metu.

Aromaterapinis masažas, kuriam naudojami natūralūs augaliniai ir eteriniai aliejai, efektyviau atpalaiduoja įtemptus raumenis ar juos tonizuoja, šalina nemigą, švelnina stresą, suteikia dvasinių ir fizinių jėgų, gerina daugelio organizmo sistemų funkcionavimą. Tai nuostabi priemonė nuo streso, ji ne tik ramina nervų sistemą, tačiau ir gerina kraujo apytaką. Dėka neįtikinamai skvarbios kvapo galios Jūs greitai pasijusite nurimę, atsipalaidavę bei atsigaivinę.

Masažo negalima daryti esant:

  • pakilusiai kūno temperatūrai, ūmiems uždegimams
  • pūliniams kūno paviršiuje, odos bėrimams, daugybinėms karpoms
  • polinkiui į kraujosruvas (mėlynės)
  • išsiplėtusioms kojų venoms arba venų uždegimams
  • moterims menstruacijų, nėštumo metu

 Kaina:

60 min. 45 Eur

 AKMENŲ MASAŽAS (su klasikinio masažo elementais)

Vulkaninės kilmės masažo akmenys pasižymi ypatinga geba ilgai išlaikyti šilumą, kurie savo sudėtyje turi ypatingą mineralinių medžiagų kiekį. Juose gausu magnio ir geležies. Šiluma iš akmenų prasiskverbia į audinius. Kuo ilgiau juos uždėję laikysime, tuo šiluma plis gilyn. Taip aktyvėja kraujotaka ir medžiagų apykaitos procesai, raumenų ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi. Šiltų ir karštų akmenų masažas veikia stimuliuojamai, aktyvina organizmo gyvybines funkcijas, o suaktyvėjusi kraujo apytaka skatina nereikalingų medžiagų, toksinų iš organizmo šalinimą. Darnus įvairios masažo technikos ir šiltų akmenų naudojimas palengvina chroniškus nugaros ir kaklo skausmus, giliai atpalaiduoja visą kūną, suteikia harmonijos ir ramybės būseną.

 

  

Masažo negalima atlikti jei:

 

·         venų arba arterijų uždegimai, trombozė, varikozinis venų išsiplėtimas, periferinių kraujagyslių aterosklerozė

·         hipertoninės ir hipotoninės krizės

·         aukšta temperatūra, ūmus uždegimas

·         nėštumas, mėnesinių metu

·         įvairios odos, nagų, plaukuotosios dalies grybelinės, infekcinės ar nežinomos kilmės ligos; pūlingi procesai (nepriklausomai nuo jų lokalizacijos)

·         limfinių liaukų, limfagyslių uždegimai

·         alergija, esant hemoraginiams ar kitiems išbėrimams

·         onkologinės ligos

·         aktyvi tuberkuliozės forma

·         kraujo arba širdies nepakankamumas

         pilvo ertmės organų ligos

    Kaina: 

Viso kūno 60 min.  45 Eur