LIEKNINANTYS ANTICELIULITINIAI MASAŽAI

Lieknėjimo programa "graži kaip smilga"

 

“Sudie apelsino žievelėms” už 85€ vietoj 122€

1k. anticeliulitinis probleminiu vietų šveitimas, masažas kaitinančiu anticeliulitiniu kremu (šlaunys, sėdmenys) ir  įvyniojimas “bandažais” su spec. kosmetika 40min.

2k. anticeliulitinis probleminių vietų masažas ir įvyniojimas šlapiais elastinias diržais su spec. kosmetika 50 min.

3k. stanginamasis probleminių vietų masažas stanginamuoju kremu ir įvyniojimas “bandažais” su spec. kosmetika 40 min..

“Sudie apelsino žievelėms Plius” 135€ vietoj 202€

1k. anticeliulitinis probleminiu vietų šveitimas, masažas kaitinančiu anticeliulitiniu kremu (šlaunys, sėdmenys) ir  įvyniojimas “bandažais” su spec. kosmetika 45min.

2k. anticeliulitinis probleminių vietų masažas ir įvyniojimas šlapiais elastinias diržais su spec. kosmetika 50 min.

3k. probleminių vietų įvyniojimas šildančiu liekninančiu geliu 45 min.

4k. anticeliulitinis probleminiu vietų masažas šaldančiu anticeliulitiniu kremu  ir  įvyniojimas “bandažais” su spec. kosmetika 45min.

5k. stanginamasis probleminių vietų masažas stanginamuoju kremu ir įvyniojimas “bandažais” su spec. kosmetika. 45min

“Sudie apelsino žievelėms Super” 175€ vietoj 284€

1k. anticeliulitinis probleminiu vietų šveitimas, masažas kaitinančiu anticeliulitiniu kremu (šlaunys, sėdmenys) ir  įvyniojimas “bandažais” su spec. kosmetika 45min.

2k. anticeliulitinis probleminių vietų masažas ir įvyniojimas šlapiais elestinias diržais su spec. kosmetika 50 min.

3k. probleminių vietų įvyniojimas šaldančiu liekninančiu geliu 45 min.

4k. anticeliulitinis probleminių vietų masažas ir įvyniojimas šlapiais elastinias diržais su spec. kosmetika 50 min.

5k. anticeliulitinis probleminiu vietų masažas šaldančiu anticeliulitiniu kremu  ir  įvyniojimas “bandažais” su spec. kosmetika 45min.

6k. probleminių vietų įvyniojimas šildančiu liekninančiu geliu 45 min.

7k. stanginamasis probleminių vietų masažas stanginamuoju kremu ir įvyniojimas “bandažais” su spec. kosmetika 45 min.

“Sudie apelsino žievelėms Ultra” 240€ vietoj 417€

1k. anticeliulitinis probleminiu vietų šveitimas, masažas kaitinančiu anticeliulitiniu kremu (šlaunys, sėdmenys) ir  įvyniojimas “bandažais” su spec. kosmetika 60min.

2k. anticeliulitinis probleminių vietų masažas ir įvyniojimas šlapiais elastinias diržais su spec. kosmetika 60 min.

3k.  probleminių vietų įvyniojimas šaldančiu liekninančiu geliu 60 min.

4k. anticeliulitinis probleminių vietų masažas ir įvyniojimas šlapiais elestinias diržais su spec. kosmetika 60 min.

5k. anticeliulitinis probleminiu vietų masažas šaldančiu anticeliulitiniu kremu  ir  įvyniojimas “bandažais” su   spec. kosmetika 60min.

6k probleminių vietų įvyniojimas šildančiu liekninančiu geliu 60 min.

7k. detoksikuojantis probleminių vietų masažas ir įvyniojimas toksinus šalinančiu negyvosios jūros purvu 60 min. 

8k. stanginamasis probleminių vietų masažas stanginamuoju kremu ir įvyniojimas “bandažais” su spec. kosmetika.

9k. detoksikuojantis probleminių vietų masažas ir įvyniojimas stangrinančiais dumbliais 60 min.

10k. viso kūno atpalaiduojantis masažas ir viso kūno įvyniojimas su organizmą valančią jūros purvo ir dumblių kauke 90min.

 

Kiekvienam klientui parenkamas specialus procedūrų kursas pagal individualius poreikius, kiekį ir dažnumą. Naudojama įvairios priemonės ir būdai, norint gauti maksimalų rezultatą. 

Procedūrų kursui taikomos nuolaidos:

3 k. - 15%; 5k. - 20%; 10k. 25%

 ANTICELIULITINĖ PROCEDŪRA 

Tai anticeliulitinė procedūra skirta mažinti celiulitą probleminėse kūno vietose: ant šlaunų, sėdmenų bei padeda išlaikyti optimalų odos stangrumą bei tonusą.

 *Kūno šveitimas + liekninančio serumo įmasažavimas + anticeliulitinis masažas + kūno įvyniojimas, naudojant stanginantį anticeliulitinį kremą.

 Kūno šveitimas, naudijant energizuojantį pilingą, sustiprina drėmės sulaikymo savybes: atnaujina ir išlygina odą. Citrinžolių aliejus sustiprina jaungiamąjį audinį ir gerina odos regeneraciją, padeda kovoti su celiulitu. Citrinų rūgštis šviesina odą, o salicilio rūgštis veikia kaip eksfoliatorius.

 Liekninantis serumas veikia profilaktiškai celiulito atžvilgiu ir šalina jo požymius. Pagrindiniai ingredientai: Forskolinas – veiksminga augalinė medžiaga, kuri skatina riebalų sumažėjimą ir yra 50 kartų galingesnė už kofeiną. Ji skatina riebalų skilimą (lipolizę), t.y. natūralų riebalų pasišalinimo iš riebalų ląstelių procesą. Dėl to gerokai sparčiau nyksta riebalai, mažiau įtempiamos riebalų ląstelės. Bromelainas – fermentas, išgaunamas iš ananasų šerdies ir minkštimo. Jis ne tik restruktūrizuoja ir stiprina jungiamąjį audinį, bet ir suteikia priešuždegiminį bei toksinus šalinantį poveikį.                                                                                         

Anticeliulitinio masažo  metu pagerinamas kraujo tekėjimas venomis, gerinamas ląstelių aprūpinimas deguonimi, skaidomi riebalai. Oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama. Naudojami stipresni masažo judesiai, kurie padeda sustiprinti odos audinių tonusą, pagerina kraujo ir deguonies aprūpinimą ląsteles. Jų sienelės tampa stipresnės ir elastingesnės.

 Stangrinantis anticeliulitinis kremas.  Jo sudėtyje esantis kofeinas turi „liekninančiųjų“ savybių: stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir odos regeneraciją, veiksmingai kovoja su nuovargiu požymiais: oda tampa gaivi ir spindinti, kremas mažina patinimą. Forskolinas turi stiprų lipolitinį poveikį, Bosvelija ir Piruviko rūgštis drenuoja ir tonizuoja.

 Pageidaujantiems atleikamas veido masažas  + 9€


Kaina:
Šlaunų, sėdmenų, pilvo ir rankų 60-70min.  47€

Šlaunų, sėdmenų ir pilvo 60-70min. 41€

 

STANGRINANTI PROCEDŪRA 

Tai speciali procedūra, skirta silueto tonuso pagerinimui. Odos stanginimui ir formų susigrąžinimui.

*Kūno šveitimas + stangrinančio serumo įmasažavimas + stangrinantis masažas + kūno įvyniojimas, naudojant stanginantį tonizuojantį kremą.

Kūno šveitimas, naudijant energizuojantį pilingą, sustiprina drėmės sulaikymo savybes: atnaujina ir išlygina odą. Citrinžolių aliejus sustiprina jaungiamąjį audinį ir gerina odos regeneraciją, padeda kovoti su celiulitu. Citrinų rūgštis šviesina odą, o salicilio rūgštis veikia kaip eksfoliatorius.

Stangrinančio serumo pagrindinis indgredientas yra afrikietiškos Kigelijos ekstraktas.Jis skatina odos regeneraciją, padidina metabolizmą, išlaiko drėgmę net 10 000 kartų geriau nei kitose kosmetiniuose preparatuose įprasti ingredientai.  Šis serumas tonizuoja, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, stangrina, mažina strijas ir celiulitą.
   
Stangrinančio masažo metu pagerinamas kraujo tekėjimas venomis, gerinamas ląstelių aprūpinimas deguonimi, skaidomi riebalai. Oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama. Naudojami stipresni masažo judesiai, kurie padeda sustiprinti odos audinių tonusą, pagerina kraujo ir deguonies aprūpinimą ląsteles. Jų sienelės tampa stipresnės ir elastingesnės.

Stangrinantis tonizuojantis kremas.  Kai sulėtėja epidermio ląstelių veikla, elastiniai audiniai praranda stangrumą, išryškėja tonuso praradimas. Šis kremas gerina kalogeno ir elastano gamybą. Skatina ląstelių augimą. Taip stimuliuojamas ląstelių aktyvumas, epidermis „pabrinksta“. Rezultatas: silueto tonuso pagerinimas, oda tampa stangresnė, atsinaujina formos. Natrio DNR regeneruoja, tonizuoja ir stangrina odą.


Pageidaujantiems atleikamas veido masažas + 9€

Kaina:

Šlaunų, sėdmenų, pilvo ir rankų 60-70min.  47€

Šlaunų, sėdmenų ir pilvo 60-70min.  41€

 

TIBETIETIŠKŲ VAKUUMINIŲ TAURIŲ

Tibeto masažas taurėmis – tai sena sveikatingumo sistema, pagrįsta vakuumo veikimo principu, sukurto nuo stipriai prie kūno prispaustos taurės. Panaši sistema daug tūkstantmečių taikoma Rytų šalyse. Toks masažas padaro stiprų reflektorinį poveikį kraujagyslių ir audinių receptoriams, kas išprovokuoja imuninių sanogenetinių reakcijų sustiprėjimą ir jų užtvirtinimą. Taip pat  taurės – vakuuminėje poveikio zonoje atsiranda biologiškai aktyvios medžiagos – enzimai, stimuliuojantys apykaitą, atstatymą ir imunines reakcijas, kas žymiai pagerina audinių būklę, o esant audinių patologijai, pašalina juos.

Vakuuminio masažo nauda.

Atliekant vakuuminį masažą, yra suaktyvinama limfos apytaka, skatinama odos ir poodžio mikrocirkuliacija, padidinamas leukocitų kiekis kraujyje. Dėl geresnio deguonės tiekimo suminkštėja audiniai, maitinami gilesnieji odos sluoksniai. Oda tampa elastingesnė ir lygesnė. Po vakuuminio masažo procedūrų sumažėja ir po nėštumo atsiradusios raukšlės.

Organizmas valomas nuo šlakų

Dėl chemiškai pakeistų produktų vartojimo, nesveikos mitybos mūsų organizmo smulkios kraujagyslės užsikemša, pažeidžiama kraujo apytaka. To pasekmėje organizme šlakų vis daugėja. Vakuumo terapija veiksmingai išvalo organizmą nuo šlakų ir toksinų, regulioja žarnyno veiklą.

Lieknėjimo efektas

Anticeliulitinio masažo užduotis yra suskaldyti poodinį riebalinį audinį, pašalinti toksines medžiagas iš organizmo, pagerinti odos ir raumenų kraujotaką, dėl ko ir pagreitėja medžiagų apykaita. Mokslininkai nustatė priklausomybę tarp lieknėjimo ir malonumo, kurį sukelia masažas. Masažas skatina odos endorfino gamybą, kitaip dar vadinamų laimės hormonų. Jis ne tik nuskausmina, veikia raminančiai, bet ir pagreitina riebalų sudeginimą. Tai gi kuo didesnis malonumas besimasažuojant, tuo geresnis lieknėjimo efektas.

Kosmetinis poveikis

Vakuuminis masažas pasižymi efektyviu kosmetiniu poveikiu. Odos spalva pagražėja, atjaunėja, dingsta smulkūs išsiplėtę kapiliarai ant odos paviršiaus. Vakuuminis masažas gydo net įsisenėjusį celiulitą, mažina audinių patinimą, randus, likusius po įvairių operacijų, nukarusius odos sluoksnius, likusius po nėštumo. Po procedūros, dėl suintensyvėjusios kraujotakos, įvairūs kremai ar kaukės žymiai geriau įsisavinami.

Atstatomasis poveikis

Vakuuminio masažo metu stimuliuojant tam tikrus akupunktūrinius taškus galima sumažinti kai kuriuos negalavimus, pašalinti atitinkamas ligas bei pagerinti vidaus organų funkcionavimą. Pavyzdžiui, šis masažas skiriamas esant nemigai, bronchų, plaučių ligoms; artritui, radikulitui gydyti. Po vakuuminio masažo procedūrų sumažėja galvos skausmai, pagerėja virškinimas.
Po viso kūno vakuuminio masažo atsiranda daugiau energijos bei pagerėja savijauta. Stimuliuojamas „malonumo hormonas“ išsiskyrimas – endorfinas, todėl po masažo pagerėja nuotaika.

Po masažo...

Po pirmųjų vakuuminio masažo procedūrų dėl stipraus vakuumo poveikio ant kūno gali atsirasti mėlynių. Pagal šias dėmes galima nustatyti sveikatos problemas bei įtarti įvairias ligas. Vakuumo sukeltos mėlynės praeina žymiai greičiau nei sumušimo ir yra visai nekenksmingos. Prieš ir po masažo patariama gerti kuo daugiau skysčių.

Kaina:

viso kūno 60 - 70 min. 41€

 

Medaus, aliejaus ir tibetietiškas vakuuminis taurių

      Medus – viena iš unikaliausių gamtos dovanų. Jo sudėtyje yra gausybė vitaminų ir mineralių medžiagų. Ši procedūra  - nuostabus medaus, jo savybių ir masažuojančių veiksmų derinys, kuris skiriamas odai ir visam organizmui.

 

Tibeto masažas taurėmis – tai sena sveikatingumo sistema, pagrįsta vakuumo veikimo principu, sukurto nuo stipriai prie kūno prispaustos taurės. Panaši sistema daug tūkstantmečių taikoma Rytų šalyse. Toks masažas padaro stiprų reflektorinį poveikį kraujagyslių ir audinių receptoriams, kas išprovokuoja imuninių sanogenetinių reakcijų sustiprėjimą ir jų užtvirtinimą. Taip pat  taurės – vakuuminėje poveikio zonoje atsiranda biologiškai aktyvios medžiagos – enzimai, stimuliuojantys apykaitą, atstatymą ir imunines reakcijas, kas žymiai pagerina audinių būklę, o esant audinių patologijai, pašalina juos.

Medaus ir vakuuminio masažo nauda.

Atliekant vakuuminį masažą, yra suaktyvinama limfos apytaka, skatinama odos ir poodžio mikrocirkuliacija, padidinamas leukocitų kiekis kraujyje. Dėl geresnio deguonės tiekimo suminkštėja audiniai, maitinami gilesnieji odos sluoksniai. Oda tampa elastingesnė ir lygesnė. Po vakuuminio masažo procedūrų sumažėja ir po nėštumo atsiradusios raukšlės.

Organizmas valomas nuo šlakų

Dėl chemiškai pakeistų produktų vartojimo, nesveikos mitybos mūsų organizmo smulkios kraujagyslės užsikemša, pažeidžiama kraujo apytaka. To pasekmėje organizme šlakų vis daugėja. Vakuumo terapija veiksmingai išvalo organizmą nuo šlakų ir toksinų, reguliuoja žarnyno veiklą.

Lieknėjimo efektas

Anticeliulitinio masažo užduotis yra suskaldyti poodinį riebalinį audinį, pašalinti toksines medžiagas iš organizmo, pagerinti odos ir raumenų kraujotaką, dėl ko ir pagreitėja medžiagų apykaita. Mokslininkai nustatė priklausomybę tarp lieknėjimo ir malonumo, kurį sukelia masažas. Masažas skatina odos endorfino gamybą, kitaip dar vadinamų laimės hormonų. Jis ne tik nuskausmina, veikia raminančiai, bet ir pagreitina riebalų sudeginimą. Tai gi kuo didesnis malonumas besimasažuojant, tuo geresnis lieknėjimo efektas.

Kosmetinis poveikis

Medaus ir vakuuminis masažas pasižymi efektyviu kosmetiniu poveikiu. Odos spalva pagražėja, atjaunėja, dingsta smulkūs išsiplėtę kapiliarai ant odos paviršiaus. Vakuuminis masažas gydo net įsisenėjusį celiulitą, mažina audinių patinimą, randus, likusius po įvairių operacijų, nukarusius odos sluoksnius, likusius po nėštumo. Po procedūros, dėl suintensyvėjusios kraujotakos, įvairūs kremai ar kaukės žymiai geriau įsisavinami.

Atstatomasis poveikis

Medaus ir vakuuminio masažo metu stimuliuojant tam tikrus akupunktūrinius taškus galima sumažinti kai kuriuos negalavimus, pašalinti atitinkamas ligas bei pagerinti vidaus organų funkcionavimą. Pavyzdžiui, šis masažas skiriamas esant nemigai, bronchų, plaučių ligoms; artritui, radikulitui gydyti. Po vakuuminio masažo procedūrų sumažėja galvos skausmai, pagerėja virškinimas.
Po viso kūno vakuuminio masažo atsiranda daugiau energijos bei pagerėja savijauta. Stimuliuojamas endorfino „malonumo hormono“ išsiskyrimas, todėl po masažo pagerėja nuotaika.

Po masažo...

Po pirmųjų vakuuminio masažo procedūrų dėl stipraus vakuumo poveikio ant kūno gali atsirasti mėlynių. Pagal šias dėmes galima nustatyti sveikatos problemas bei įtarti įvairias ligas. Vakuumo sukeltos mėlynės praeina žymiai greičiau nei sumušimo ir yra visai nekenksmingos. Prieš ir po masažo patariama gerti kuo daugiau skysčių.

Kaina:

Viso kūno 90 min. 49€

ANTICELIULINITIS - FORMUOJANTIS SU MEDUMI

Šis masažas atliekamas su natūraliu medumi, kuris giliau įsiskverbia į odą pašalindamas iš jos toksinus, sušildydamas ją ir prisotindamas reikalingosmis medžiagomis. Po procedūros kūnas įsukamas į plėvelę ir laikomas šiltai, kad poveikis taptų gilesnis, ilgesnis ir ilgiau išliekantis.Procedūra atliekama problemiškoms kūno vietoms.Po masažo oda tampa skaistesnė, elestingesnė ir švelnesnė,paryškėja kūno linijos.

 

Kainos:
Pilvas, sėdmenys,šlaunys 45min. - 41Eur

ANTICELIULITINIS MASAŽAS PROBLEMINĖMS VIETOMS

Anticeliulitinis masažas - skirtas odos ir kūno priežiūrai. Gydo ir modeliuoja kūno linijas, tonizuoja ir padeda odai išlaikyti optimalų stangrumą bei tonusą. Masažas atliekamas rankomis naudojant gilius masažo judesius, kurie padeda skaidyti riebalines sankaupas, atstato odos elastingumą ir stangrumą, tonizuoja raumenis. Masažo metu naudajami natūralūs šalto spaudimo aliejai.

Kainos:
kojų ir sėdmenų 40 min. - 24 €
pilvo ir šlaunų 30 min. -18 €